Hudba

Umělecko-organizační agentura BaMa vychází z dlouholetých zkušeností při zajišťování živé hudby na svatebních obřadech. Sázíme na tradiční pojetí, ve kterém přítomnost živé, hrané hudby přidává na výjimečnosti a podtrhuje slavnostní charakter události. Repertoár tvoří jak díla klasických skladatelů, tak se snažíme přihlížet ke specifickým přáním zákazníka. Atraktivita produkce spočívá i v neobvyklém nástrojovém obsazení housle–harfa. Nabízíme také variantu housle–klavír anebo rozšíření o další zajímavé nástroje jako viola nebo violoncello, až po sestavu v podobě smyčcového kvartetu. Hrajeme ve vnitřních i vnějších prostorách.

Dekorace

Zajišťujeme výzdobu slavnostních prostorů – obřadních síní, venkovních oddávacích prostor nebo samotné hostiny. Nabízíme a dál na přání zákazníka upravujeme styly klasický, rustikální nebo provensálský. Výsledkem prolínání stylů je často jedinečná výzdoba a slavnostní atmosféra.

Organizace a koordinace

Přestože skryté a zdánlivě nepodstatné, jsou alfou a omegou události. Načasování a návaznost jednotlivých etap oslavy a dílčích služeb, to jsou úkoly pro organizaci a koordinaci. Pečlivost a obratnost v tomto směru je nezbytná a vytváří celkový dojem – spontánní slavnostní atmosféru.

Další služby

Samozřejmostí je zprostředkování dalších s oslavou souvisejících služeb jako:
– catering
– slavnostní dorty a cukrářské výrobky
– fotografování, natáčení videa
– DJ
– hrací koutek pro děti